DDNS برای دوربین های مدار بسته

دوربین های مدار بسته که قابلیت دسترسی از راه دور را دارند یکی از مناسب ترین گزینه ها برای خرید می باشند. شما با استفاده از این دوربین ها می توانید در هر جای دنیا که هستید تصاویر دوربین خود را مشاهده کنید. استفاده از DDNS برای دوربین های مداربسته یکی از محبوب ترین روش ها برای مشاهده دوربین مدار بسته از راه دور می باشد.

DDNS برای دوربین های مدار بسته

DDNS در دوربین های مدار بسته یک سرویس می باشد که به شما این امکان را می دهد تا از طریق اینترنت با آدرس IP به دوربین های مدار بسته هوشمند خود دسترسی داشته باشید. دوربین های مدار بسته IP با سرویس DDNS کمتر مورد تهاجم هکر ها قرار می گیرند و این موضوع موجب می شود دوربین های مدار بسته امنیت بیشتری داشته باشند.

نحوه تنظیم DDNS برای دوربین مدار بسته

مرحله اول :

نخستین کاری که باید انجام دهید ثبت نام و گرفتن دامنه از سرورهای DDNS می باشد. شما می توانید یکی از این سرور ها را از اینترنت جستجو کرده و از آن استفاده کنید. ما در این مطلب برای شما No-IP را توضیح می دهیم.

مرحله دوم :

در این مرحله پس از ثبت نام باید اسم میزبان و نام دامنه خود را بررسی کنید.

مرحله سوم :

در این مرحله دوربین های IP را با DDNS پیکر بندی می کنیم :

  • در این قسمت باید نرم افزار دوربین مدار بسته خود را اجرا کنید
  • شما باید به قسمت Device Settings بروید
  • سپس Network Advance – DDNS را انتخاب کنید

مرحله چهارم :

در این مرحله باید روتر های خود را برای تنظیم پورت ها وارد کنید. سپس در روتر دوربین خود وارد شوید و IP دوربین خود را به سرور DDNS منتقل کنید.

مرحله پنجم :

در مرحله آخر باید بررسی کنید که آیا می توانید از طریق DDNS به دوربین مدار بسته خود دسترسی داشته باشید یا نه ؟ پس از این مرحله شما به راحتی می توانید با اتصال به سرور تصاویر دوربین های مدار بسته خود را مشاهده کنید. توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و تهیه کالاهای با کیفیت، دوربین مدار بسته و لوازم جانبی آن را فقط از فروشگاه ‌ها و شرکت ‌های معتبر فروشنده این محصولات تهیه نمایید.

 

اشتراک:

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X