نکاتی در مورد دوربین هوشمند بی سیم برای محیط بیرون از خانه

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی استفاده از سیستم های امنیتی بیشتر شده است و در همه جا دوربین های امنیتی قرار دارد. یکی از دوربین هایی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد دوربین هوشمند بی سیم می باشد. این دوربین های هوشمند به طور بی سیم کار می کنند و شما می توانید از این دوربین ها در هر مکانی استفاده کنید. دوربین هوشمند بیسیم را می توانید برای تامین امنیت مالی و امنیت جانی در محیط خانه و در محیط کسب و کار خود قرار دهید.

مزایای استفاده از دوربین هوشمند بیسیم در فضای بیرون

۱) بدون سیم کشی

یکی از اصلی ترین ویژگی های دوربین هوشمند بی سیم نداشتن کابل می باشد که استفاده از آن را خیلی آسان کرده است. این دوربین ها معمولا به شکل  پانل های خورشیدی و باتری های قابل شارژ طراحی و تولید می شوند. اگر می خواهید دوربین را در مکانی قرار دهید که سیم کشی دشواری دارد، بهتر است از دوربین های بیسیم استفاده کنید.

۲) انعطاف پذیری بالا

دوربین هوشمند بی سیم که برای محیط بیرونی تهیه شده است انعطاف بیشتری دارد و شما به سادگی می توانید از این دوربین ها استفاده کنید. این دوربین ها معمولا به محیط زیست اطراف خود صدمه ای وارد نمی کنند.

۳) قابلیت حمل

دوربین هوشمند بی سیم معمولا اندازه مناسبی دارند و شما به راحتی می توانید این دوربین ها را حمل کنید. وزن این دوربین ها کم می باشد و اندازه کوچکی دارند. این دوربین ها گزینه مناسبی برای سایت های ساخت و ساز هستند که امکان کابل کشی وجود ندارد.

۴) بی وقفه کار می کنند

دوربین های بی سیم حتی در صورت قطع برق نیز کار می کنند و به فعالیت خود ادامه می دهند.

آیا دوربین مدار بسته بی سیم احتیاج به وای فای دارد ؟

جواب این سوال تماما بستگی به مدل دوربین مدار بسته شما دارد. بعضی از دوربین های مدار بسته قابلیت کار کردن بدون وای فای را دارند و بعضی از دوربین ها نمی توانند بدون وای فای کار کنند. یکی از اصلی ترین نکته هایی که در هنگام خرید دوربین مدار بسته حتما باید به آن دقت کنید نوع دوربین مدار بسته است. شما در ابتدا باید بدانید در دوربین مدار بسته به چه امکانات و ویژگی‌ های نیاز دارید، بعد از اطلاع از نیازهای خود می‌توانید بهترین دوربین مدار بسته را برای خود انتخاب کنید.

اشتراک:

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X