دوربین مدار بسته باتری دار و نکاتی مفید در مورد این دوربین ها

با گذشت زمان و پیشرفت علم دوربین های مدار بسته تغییرات قابل توجهی داشته اند و هر روز امکانات جدیدی به این دوربین ها اضافه می شود. استفاده از دوربین مدار بسته در محیط خانه و محیط کسب و کار باعث می شود شما به سادگی و تا حد زیادی بتوانید امنیت مالی و امنیت جانی افراد را تامین کنید. شما می توانید با انتخاب یک دوربین مدار بسته مناسب خانه خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید.

چرا دوربین مدار بسته باطری دار با زاویه دید مناسب را انتخاب کنیم ؟

  • میدان دید وسیع تر

یکی از نکته هایی که در مورد دوربین های مدار بسته باطری دار با زاویه دید مناسب باید بدانید این است که این مدل دوربین ها زاویه دید گسترده تری در اختیار شما قرار می دهند. شما با استفاده از این دوربین های هوشمند می توانید مناطق وسیعی مثل حیاط، راهرو، انبار و … را تحت نظر خود داشته باشید.

  • کم شدن هزینه ها

یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که دوربین مدار بسته باطری دار دارد این است که این دوربین هوشمند می تواند کار چندین دوربین مدار بسته را برای شما انجام دهد. این به این معنی می باشد که شما با داشتن یک دوربین می توانید چند فعالیت را همزمان انجام دهید. با داشتن این دوربین در هزینه های خود می توانید صرفه جویی کنید.

  • دوربین مدار بسته باتری دار قابل حمل

یکی از مهم ترین ویژگی های دوربین مدار بسته باتری دار سایز مناسب و قابل حمل این دوربین ها می باشد. این دوربین ها نسبت به سایر دوربین ها از وزن کمتری برخوردار هستند و شما به سادگی می توانید این دوربین ها را جا به جا کنید.  دوربین مدار بسته باتری که به صورت وای فای می باشد از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد.

نکاتی درباره دوربین مدار بسته باطری دار

  • یکی از نکته هایی که حتما باید به آن دقت کنید محل قرار دادن دوربین مدار بسته باتری دار با زاویه دید مناسب است. بهتر است این دوربین ها را در گوشه یا کنار خانه قرار ندهید. چون که دیوار ها زاویه دید دوربین را مسدود می کنند.
  • ههنگامی که یک دوربین مدار بسته باتری دار را بیرون از خانه نصب می کنید بهتر است فاصله دوربین از زمین حداکثر ۹ فوت باشد.
  • اگر این مدل دوربین ها را در فضای بیرون از خانه قرار می دهید بهتر است به ضد آب بودن این دوربین ها توجه کنید.
  • اصلی ترین قسمتی که می خواهید دوربین مدار بسته را در آنجا قرار دهید شناسایی کنید. بهتر است دوربین را در محل هایی قرار دهید که برای شما اهمیت بیشتری دارند.
اشتراک:

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X