جدیدترین تکنولوژی های دوربین مداربسته

فناوری این روزها با سرعتی غیر قابل تصور رو به پیشرفت است . کاربرد دوربین های مداربسته از ضبط ساده تصاویر فراتر رفته و امکاناتی در آنها بوجود آمده است که با انجام تنظیمات بسیار ساده می توان به آنها دست پیدا کرد .

برای مثلا در هنگام کمبود فضای هارد دیسک با انجام تغییراتی کوچک و ساده در کیفیت ضبط بخشی از تصاویر ، از مقدار فضای هارد دیسکتان بیشترین بهره را برد. ROI ضبط بخشی از تصویر با کیفیت بالا این قابلیت به شما امکان ضبط بخشی از تصاویر با کیفیت بالا و بقیه تصاویر را با کیفیت پایین تر را می دهد، از این ویژگی دوربین های مداربسته می توان در کمبود میزان ظرفیت هارد دیسک و همچنین توجه بیشتر به منطقه مورد نظر استفاده کرد. Restricted Area ورود و خروج به محدوده در این نوع دوربین مدار بسته شما می توانید منطقه ای را به عنوان محدوده غیر قابل ورود یا منطقه حساس مشخص کنید.

زمانی که افراد یا سوژه ای وارد این محدوده میشوند، به شما اعلام شده ویا زنگ خطر به صدا در آید. People Counting شمارش افراد این نوع دوربین های مداربسته به شما این امکان را می دهد که یک ناحیه را مشخص کنید تا دوربین مداربسته افرادی که وارد و یا خارج می شوند را بشمارد،از این ویژگی میتوان برای وسایل نقلیه نیز استفاده کرد.

این قابلیت برای شما گزارش آماری تهیه میکند. Line Crossing عبور از خط تعیین شده این قابلیت این امکان را فراهم میکند تا بر روی تصویر دریافتی ، خطی مشخص کنید و در زمانی که سوژه نزدیک به این خط شود آژیر خطر به صدا درآید.از این قابلیت می توان در حفاظت پیرامونی یک کارخانه و یا زندانها و… استفاده کرد. Face Detection تشخیص چهره تکنولوژی تشخیص چهره ابتدا چهره افراد را اسکن کرده سپس آن را ضبط و ذخیره می میکند.

همچنین این قابلیت را برای شما ایجاد میکند که به راحتی بتوانید در سیستم جست و جو ازطریق چهره را انجام دهید.با این قابلیت چهره های افرادی را که ورود یا خروج داشته اند را در اختیار دارید. تکنولوژی های دوربین Left Objects اشیاء جامانده و یا گم شده یکی از تکنولوژی های دوربین های مداربسته نسل جدید قابلیت تشخیص اشاء است . به این صورت که اشیاءموجود در یک فضا در حافظه این نوع دوربین ها ذخیره میشود و با هر تغییراتی آلارم میدهد. اشیاء کم شده یا اضافه شده از فضا قابل تشخیص میشود. از این نوع دوربین ها میتوان در فروشگاه ها و منازل مسکونی استفاده کرد.

اشتراک:

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X